Căpitanul de pe «Costa Concordia» a uitat că a ucis 32 de oameni!

Ultima actualizare:

    Schettino a profitat de soarele toamnei împreună  cu soţia sa, Fabiola
Schettino a profitat de soarele toamnei împreună cu soţia sa, Fabiola

Culmea tupeului ! Căpitanul Francesco Schettino (52 de ani), care a produs naufragiul vasului Costa Concordia la 13 ianuarie în apropiere de insula Giglio, a fost pozat recent bronzându-se liniştit la soare.

La 9 luni de la tragedie, comandantul navei la bordul căreia au murit 32 de persoane în urma tragediei, a fost luat sub protecţie de soţia sa, Fabiola, de 49 de ani, care l-a scos la plajă.

Se pare că ea a crezut că bărbatul său nu a avut nimic cu românca Domnica Cermontan, despre care presa a scris că l-a distras de la comanda vasului.

Schettino a cerut justiţiei să fie eliberat pe deplin, după ce a ieşit din puşcărie, dar judecătoarea nu a fost de acord şi i-a ordonat să nu părăsească localitatea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
INQUAM INSTANT GALATI DRONA 03 INQUAM Photos jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
Fast food Shutterstock 1920x1080 (1) png
image png
pasajul lujerului foto google maps png
image png
image png
romanii vand pe temu jpg
image
image