Cătălin Botezatu e pregătit pentru moarte: şi-a făcut testamentul

Ultima actualizare:

Bote a recunoscut că nu prea are timp să se îngrijească de propria persoană şi că, în urmă cu cinci ani, a abandonat tratamentul medicamentos după câteva luni.

"Mă întreba cineva de ce nu mă însor. Pentru că sunt angrenat în atâtea proiecte, încât nici măcar de mine nu am timp să mă ocup", a explicat el la "Acces Direct".

Tocmai de aceea, acesta este pregătit de tot ceea ce este mai rău.

"Mi-am făcut testamentul într-o perioadă mai proastă. Acum doi ani, după momentul cu prăpastia. E o chestiune normală moartea", a mărturisit Cătălin.

"Deocamdată nu mă gândesc la asta, când se va întâmpla... cu asta basta", a mai spus el.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
rana peste iepure jpg
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
shutterstock 29702248 cuplu indragostiti intalnire romantica restaurant jpeg
image
image