Cătălin Botezatu, internat de urgenţă la spital

Ultima actualizare:

    Cătălin Botezatu
Cătălin Botezatu

Cătălin Botezatu a fost internat de urgenţă la Spitalul Floreasca. Designerul ar fi ajuns la spital în perfuzii şi delirând.

Potrivit România Tv, medicii l-au preluat imediat, i-au administrat perfuzii pentru a-l echilibra şi l-au internat peste noapte. "Am fost dus la spital pe braţe şi am ajuns în perfuzii delirând. Am rămas internat peste noapte. Şi acum am branula în mână şi merg zilnic să fac perfuzii", a mărturisit Botezatu.

Designerul a mai spus că, odată ajuns acasă, a zăcut două zile pentru a se pune cât de cât pe picioare.

A mai avut probleme de sănătate

Cătălin Botezatu a dezvăluit că în trecut a suferit afecţiuni serioase, care i-au pus în pericol chiar viaţa. Într-un interviu acordat revistei VIP, designerul a spus că în anii 1990 a fost diagnosticat cu cancer la colon şi a fost operat. De asemenea, în 2001 şi 2005 a făcut infarct miocardic, pe fondul stresului şi al oboselii.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
somn studiu jpg
William Shakespeare jpeg
image png
apa carbogazoasa, foto shutterstock jpg
plimbare adobestock jpg
cafea, foto shutterstock jpg
rugina calorifer getty1 jpeg
ulcinj muntenegru jpg
image
image