Ce efecte secundare are tratamentul lui Teo: «Mă simt rău când...»

Ultima actualizare:

Ulterior, Teo a explicat ce i se întâmplase, şi totodată le-a răspuns tăios celor care au acuzat-o că totul a fost de fapt o regie pentru a atrage rating mare.

În urma controlului medical, Teo a primit un tratament care are o serie de efecte secundare mai puţin plăcute.

Ea a vorbit despre acestea la Kanal D şi a recunoscut că a aflat care sunt aceste efecte secundare de la tatăl ei.

"Tata, care e medic, m-a întrebat ce medicaţie mi-au dat la spital şi mi-a spus că aceasta face parte din ramura somnolitică. Mă simt rău când mă ridic şi când stau în picioare",

a spus Teo la Kanal D.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
pisica de nisip pixabay jpg
mana la nas_shutterstock 701419183 jpg
loto png
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
image
image