Cele mai mari dorinţe ale Andreei Raicu pentru 2012!

Ultima actualizare:

    Andreea Raicu
Andreea Raicu

Andreea Raicu a trecut anul plină de speranţă! Vedeta îşi doreşte ca în 2012 să fie mai pozitivă, sănătoasă şi să iubească mai mult.

Vedeta de la Prima TV şi-a pus în gând 12 dorinţe la trecerea dintre ani! Andreea Raicu a postat pe blogul personal cele mai frumoase gânduri şi cum speră să fie 2012.

«1. Gândeşte pozitiv 2.Trăieşte din plin 3.Iubeste 4.Ai credinţă 5.Relaxeaza-te 6.Mănâncă sănătos 7.Fii fericit 8.Citeşte mai mult 9.Fă mişcare zilnic

10. Bucură-te de ce ai 11. Creaza amintiri frumoase 12. Zâmbeşte zilnic. Şi cu siguranţă anul va fi mai bun!!! Să aveţi un an minunat!!!», a scris Andreea.

Mai citeşte:

Andreea Raicu: «Mă îmbrac în funcţie de locul în care merg»

Andreea Raicu a avut «un Crăciun frumos şi liniştit»

Andreea Raicu, tare darnică! Uite ce surprize are pentru cei dragi!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
ochi istock jpg
Cumparaturi in magazine  Foto Freepik com jpg
image
image