Chivu s-a externat!

Ultima actualizare:

O singură noapte a stat fundaşul lui Inter în clinica „Madonnina" din Milano, acolo unde a fost mutat duminică seară de la Verona, locul nefericitului accident din meciul cu Chievo de săptămâna trecută.

„Chivu se simte mai bine decât se aştepta lumea", spunea în urmă cu câteva zile preşedintele nerazzurilor, Massimo Moratti. Într-adevăr, vorbele oficialului milanez au fost confirmate de echipa medicală care l-a îngrijit pe Chivu, românului fiindu-i recomandată continuarea recuperării la domiciliu.

„A trecut prin momente grele, s-a speriat. Din câte ştiu eu, va trebui să facă repaus o lună jumate - două", a spus ieri şi Răzvan Lucescu, selecţionerul „tricolorilor" primind cu satisfacţie vestea externării lui Cristi Chivu.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
frig jpg
image png
somn jpg
image png
muraturi jpeg
Grand Palais des Glaces, foto Shutterstock jpg
dinti albi shuttersotck1 jpeg
care for the elderly 6960542 1280 jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net