Claudia de la Sexxy a dat Bucureştiul pentru Constanţa. Ce a determinat-o să ia această decizie

Ultima actualizare:

Acum, după 15 ani de stat prin Bucureşti, Claudia Pătrăşcanu (34 de ani) a hotărât să revină în sânul familiei şi s-a mutat definitiv în Constanţa. Motivul pentru care a făcut acest pas a fost dorul de mamă şi de frate, pe care ajunsese să-i vadă o dată la o lună, dar şi pentru că în Capitală ajunsese să se simtă din ce în ce mai singură, majoritatea prietenilor săi aflându-se în oraşul de la Marea Neagră.

După mai multe discuţii cu familia, săptămâna trecută cântăreaţa şi-a făcut valizele şi a plecat, lăsându-şi apartamentul din zona Vitan în grija unei prietene. „M-am mutat din Bucureşti, pentru că aveam nevoie de mama mea, de fratele meu şi de prietenii mei. În Bucureşti aveam doar cunoştinţe şi doar cariera mă mai leagă de acest oraş. În plus, de când s-a făcut autostrada, îmi ia doar o oră şi jumătate ca să ajung la emisiuni sau la concerte", a declarat Claudia Sexxy, pentru Click! Vedeta stă acum într-o casă la curte aflată în apropiere de Eforie Nord.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
de la promisiuni la ac iuni chiar renun a firmele la ouale de la gaini chinuite jpg
image png
Michael Jackson 01 foto GettyImages 88688373 jpg
Drapel Romania MAPN FOTO MAPN jpg
vama bulgaria profimedia jpg
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image png
image png
image
image