Clejanii au fost la Disneyland! Află ce-au făcut acolo!

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Viorica şi Ioniţă de la Clejani au venit la ediţia specială «Happy Hour» pentru a povesti cum s-au distrat la Disneyland, Paris.

Cei doi au avut parte de o distracţie de zile mari: s-au pozat cu personajele din desene animate, au dansat, au făcut poze şi s-au dat în mountain russe, până ce Viorica a ameţit de tot.

simeon stalpnicul png

Clejanca s-a pozat şi cu Moş Crăciun şi a spus că s-a simţit iar copil şi că nu mai vroia să plece din braţele lui.

Ioniţă a dezvăluit că Viorica i-a spus că la Disneyland a fost «cea mai frumoasă zi din viaţa ei».

simeon stalpnicul png

Iar ea nu s-a lăsat mai prejos: «A fost un ciubuc Ioniţă, dulce. Am fost în luna de miere, eu aşa cred».

Şi evident, cântăreaţa mai vrea să meargă: «Eu m-am gândit s-o mărit pe Margherita cu un francez. Ca să mă duc mereu la Disneyland şi la Paris, la cumpărături»



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Drapel Romania MAPN FOTO MAPN jpg
vama bulgaria profimedia jpg
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image png
image png
Pensionari făcând calcule FOTO: Shutterstock
canicula bucuresti jpg
romani marea britanie jpg
image
image