Cornel Dinu: “Nici Stalin nu lua golul primit de Lobonţ”

Ultima actualizare:

"Meciul? O ruşine a estului Europei. A fost un joc modest, iar noi nu ne regăsim formula de joc. Am condus Ucraina, dar nu am condus jocul. Ucraina este o echipă modestă, în vacanţă. De la noi mi-au plăcut doar Tamaş şi Chivu, chiar dacă ultimul a dat autogol. Golul ăla pe care l-a luat Lobonţ nici Stalin nu-l lua", a spus Cornel Dinu la Gsp TV.

Oficialul dinamovist i-a luat la ţintă pe o parte dintre jucătorii naţionalei. "Daniel Niculae a fost o combinaţie între un refuz de la Auxerre şi o direcţie necunoscută. Bilaşco e un jucător foarte bun între Urziceni şi Slobozia, dar nu e bun pentru naţională, Rădoi rămâne un jucător foarte bun pentru Emiratele Arabe. Mie îmi plac mijlocaşii rapizi. În locul lui ar putea juca Ropotan. Mâine aş juca cu Ropotan, este mult mai mobil", a mai declarat Dinu



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
scientist conducting audit company jpg
homer ding strawberry bushes 2241401 jpg
sanziene unsplash jpeg
6147366 france 2659002 1920 jpg
prognoza meteo (1) jpg
Litoralul Românesc Foto Adevarul jpg
cocaina gasita in ghiozdan jpg
image png
image
image