Cristina Spătar suferă de depresie: «Plâng mult, sunt mult mai sensibilă»

Cristina Spătar suferă de depresie: «Plâng mult, sunt mult mai sensibilă»

Ultima actualizare:

    Va amenaja camera  fetiţei în ultimul moment (Fotografii: revista STORY)
Va amenaja camera fetiţei în ultimul moment (Fotografii: revista STORY)

Cristina Spătar a mărturisit în emisunea «D-Paparazzi», de la Kanal D,  că nu se află într-o stare foarte bună. Proaspăta mămică a recunoscut că suferă de depresie şi că e mult mai sensibilă ca înainte.

Cântăreaţa a povestit despre starea de depresie pe care o are după ce a născut-o pe fiica ei, Aida Maria.

"Sper să le depăşesc cât mai curând. Plângi, eşti mai sensibilă, ţi se pare că nimeni nu ţine copilul bine şi nu îi face ce trebuie. Am senzaţia că dacă las pe altcineva lângă ea, lucrurile nu sunt în regulă. Dorm puţin ca să stau lânga ea, e un pic mai dificil acum la inceput".

Cristina Spătar a născut pe 10 aprilie o fetiţă. Cu toate că fericitul eveniment era programat pentru data de 25 aprilie, bebeluşul s-a cam grăbit să vină pe lume.

Mai multe detalii vom putea afla Duminică în emisiunea D-Paparazzi, de la Kanal D



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
Coada de ambulante la spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti FOTO Inquam Photos / Octav Ganea
Thassos, foto Shutterstock jpg
canicula bucuresti jpg
oi masina facebook jpg
Plajă la Eforie Nord FOTO Shutterstock
euro pixabay jpg
ulei tigaie istock jpg
image
image