Cum şi-a petrecut Nicoleta Luciu Paştele

Ultima actualizare:

Nicoleta Luciu şi-a petrecut Paştele împreună cu familia. Actriţa a spus că soţul şi soacra ei au venit la Bucureşti cu această ocazie.

„De Paşte, Zsolt a venit în Bucureşti împreună cu soacra mea. Aşa că am stat cu toată familia, cu mama, cu sora mea, cu cei mici", a spus Nicoleta în cadrul emsiunii „La Măruţă".

Vedeta a spus că a mers în parc cu cei mici, iar soţul ei s-a urcat pe role în timp ce tripleţii şi Zsolt junior s-au dat cu bicicletele.

„Zsolt s-a urcat pe role şi copiii au mers pe biciclete. Acum lumea nu mai vrea să facă poze cu mine, ci cu tripleţii", a mai declarat aceasta.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image