Daniel Buzdugan: «Mai bine mănânc de pe jos!»

Ultima actualizare:

"Nu aş accepta să mănânc de pe trupurile dezgolite ale unor domnişoare, aşa, cum se poartă pe la târgurile erotice... Mai bine mănânc de pe jos, că e mai curat", a scris Daniel Buzdugan pe o reţea de socializare.

"Oare la Eros Show 2012 se dă ceva gratis sau e vreo promoţie la ceva, la un eros mai mic? Nici lenjeria comestibilă, pe bază de marţipan, nu mă tentează, pentru că se transpiră mult pe căldurile astea şi vorba aia: cum să mănânci un sutien transpirat!?", s-a mirat el.

"Weekend plăcut tuturor, iar dacă mergeţi la Eros Show 2012 azi, mâine sau duminică atunci: să vă iasă socoteala cu două necunoscute!", le-a urat el celor interesaţi.Io



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Regele Charles  foto   profimedia 1067438262 jpg
image jpeg
sasikan ulevik 8jQC5RHWuSE unsplash jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
Muntii Fagaras foto Unsplash jpg
image png
garda regala britanica shutterstock 83250058 jpg
cimitir jpg
image
image