Daniel Niculae: "Mă simt ca un francez!"

Ultima actualizare:

După ce a marcat două goluri în meciurile de pregătire ale monegascilor, fotbalistul spune că se simte din ce în ce mai bine în Franţa, ţară unde joacă de patru ani.

"Este o evolutie fireasca a lucrurilor. Orice fotbalist, atunci cand pleaca din tara, are probleme de adaptare. Acum, dupa patru ani, sunt ca si francez aici. Abia acum voi exploda", a spus fotbalistul, conform sport.ro.

Niculae l-a avertizat pe selecţionerul Răzvan Lucescu de faptul că Franţa va fi un adversar de temut în preliminariile pentru Euro 2012 după venirea pe banca tehnică a lui Laurent Blanc.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
index webp
image
image