Dică: "Îmi pare rău că mă despart de nişte băieţi extraordinari. Mă integrasem la CFR!"

Ultima actualizare:

    Nicoale Dică nu a avut succes la revenirea în Liga I
Nicoale Dică nu a avut succes la revenirea în Liga I

Nicolae Dică regretă plecarea de la CFR Cluj şi îi acuză pe şefii din Gruia că l-ar fi păcălit, spunându-i că îl doresc în continuare la echipă.

"Mi-au spus să nu-mi fac alte planuri că vor rezolva un nou împrumut la CFR. Nu a fost niciodată vorba de un transfer definitiv. Am discutat chiar înainte cu o etapă de a ieşi campioni. Când mai erau două zile pînă la reunirea lotului, mi-au spus că nu mă mai vor. Nici măcar nu ştiu dacă au discutat ceva cu oficialii Cataniei. Asta e, se mai schimbă lumea.

Îmi pare rău că mă despart de nişte băieţi extraordinari. Mă integrasem la CFR şi nu uit că de la Cluj am revenit la echipa naţională.

Mă voi prezenta la reunirea lotului la Catania, mai am doi ani de contract. Un loc se va găsi şi pentru mine. În fotbal, e loc pentru toată lumea", a spus Dică



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
SAn MArino jpg
aer conditionat masina jpeg
Transfagarasan  Foto Walter Kärcher , Pixabay jpg
bacsis, foto Shutterstock jpg
oracle1 jpeg
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
image
image