Dorinel Munteanu: "Am fi meritat victoria!"

Ultima actualizare:

Munteanu a fost de părere că echipa sa nu ar fi primit gol de la Rapid nici dacă ar fi jucat cu doi oameni în minus. "Înaintea meciului aş fi fost mulţumit cu un rezultat de egalitate, dar acum cred că am fi meritat victoria. Azi cred că nici dacă jucam în opt nu am fi luat gol. Mai am mult de muncă la echipă, deocamdată atât a m putut azi. Am înţeles că am fi avut şi un penalty, a fost o împingere la faza în care Viglianti a lovit bara. Antal, Ochiroşii şi Cojoc sunt suspendaţi pentru etapa viitoare", a spus Munteanu la conferinţa de presă de după meci.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
SAn MArino jpg
image
image