Dorinel Munteanu: "Regret că am jucat şi antrenat la Steaua!"

Ultima actualizare:

Tehnicianul a spus că a venit la Steaua datorită lui Victor Piţurcă. "Încep să regret venirea mea în 2004 la Steaua. Sigur, a fost datorită domului Piţurcă. Am crezut că poate fi respectat, dar după ce i s-a întâmplat, regret că am venit la Steaua, din cauza lucrurilor care se desfăşoară la nivel managerial. Steaua este echipa cu cei mai mulţi suporteri, dar nu ajunge ca să fie o echipă respectată. S-a văzut că în ultimii ani a fost o echipă de pluton, de locurile trei - patru. Am fost la Steaua atât ca fotbalist, cât şi ca antrenor, dar regret", a declarat Dorinel Munteanu la Sport Total FM.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
image
image