Două persoane au murit după ce au plonjat cu maşina într-o prăpastie

Ultima actualizare:

Din câte se pare, aceștia ar fi fost angajați ai Ocolului Vidraru și se aflau în timpul serviciului pe un drum public.

Un turist a anunțat prin 112 că un autoturism s-a răsturnat într-o râpă, ajungând în pârâul Capra. Mai mulți polițiști, 2 echipaje de pompieri de la Curtea de Argeș, un Smurd, și mai mulți salvamontiși au plecat la fața locului, însă drumul este anevois și operațiunea de scoatere a celor doi pădurari este extrem de dificilă, informează Adevărul de Seară Piteşti.

Din primele informații, bărbații conduceau o camionetă Dacia și, într-o curbă deosebit de periculoasă, în apropierea cabanei Piscul Negru, au pierdut controlul volanului. Dacă se va constata că este vorba de un accident de muncă, cercetările vor fi preluate de un procuror și inspectori ITM.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image