EBa are o „mică" avere în bancă

EBa are o „mică" avere în bancă

Ultima actualizare:

Realitatea.net notează că EBa a economisit în ultimii doi ani peste 23.000 de euro din salariu, bani pe care îi are dosiţi la ING Bank. În aceaşi perioadă, a reuşit să achite jumătate din creditul scadent în 2012, în valoare de 16.500 de euro.

Conform declaraţiei de avere, domnişoara Băsescu a câştigat, în calitate de consilier economic la Luxten, 80.814 de lei în perioada ianuarie - iulie 2009. După această lună a trecut pe funcţia de europarlamentar care i-a adus 34.315 euro până la finele anului 2009.

Deţine în continuare un Range Rover (fabricaţie 2007).

A reuşit să mai strângă bijuterii şi ceasuri din argint şi aur în valoarea de 2500 de euro, ajungând la un total de peste 10.000 de euro.

EBa a completat pe declaraţia de avere pe 2010 că a obţinut de la Parlamentul Europei 38.000 de euro pentru transport şi diurnă, şi alţi 25.200 de euro pentru cheltuieli aferente cabinetului ei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
plante bucatarie istock jpg
tantari jpg
apelul poate goli contul vishing noua metoda escroci ce trebuie faci imediat 19021670 jpg
insula pixabay jpg
shutterstock 2034040547 jpg
dacian vonu jpg
vinete, foto shutterstock jpg
reghin primariereghin jpg
image
image