EXCLUSIV! Ce romantici sunt Andreea şi Cabral! Își lipesc bilețele de dragoste pe frigider

Ultima actualizare:

„Ne facem zilnic declaraţii de iubire. Faţă în faţă, prin SMS sau prin e-mail, pe Facebook sau pe blogurile noastre, pe bileţele lipite de frigider sau pe şerveţele. Orice formă e binevenită", ne-a declarat Andreea Ibacka.

Blonda spune că soţul ei e tot ceea ce-a visat ea. „Cabral a fost 3 în 1. Iubit, tată şi cel mai bun prieten. Şi chiar dacă între noi e o diferenţă de doar opt ani, mie îmi place să-l tachinez intensiv pe tema asta. Experienţa lui de viaţă m-a ajutat şi pe mine să mă maturizez". Cei doi se înţeleg extraordinar şi în ceea ce priveşte treburile gospodăreşti.

„În orice casă sunt treburi de femeie şi treburi de bărbat. Eu fac de mâncare, spăl vasele, fac cumpărăturile, plătesc facturile şi ratele. Cabral repară una-alta, duce gunoiul, are grijă de maşini".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
suhyeon choi tTfDMaRq FE unsplash jpg
Regele Charles  foto   profimedia 1067438262 jpg
image jpeg
sasikan ulevik 8jQC5RHWuSE unsplash jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
Muntii Fagaras foto Unsplash jpg
image
image