EXCLUSIV Mihai Bendeac scapă doar cu amendă la Antena 1?

Ultima actualizare:

Vineri seară, Antena 1 a programat o ediţie best-of din show-ul „iComedy". Acum două zile, când a aflat acest lucru de la Click!, actorul a spus că lui nu i-a cerut nimeni voie şi că el nu şi-a dat acordul pentru această ediţie specială.

În ceea ce priveşte viitorul emisiunii lansate abia acum o lună la Antena 1, şefii lui Bendeac nu s-au hotărât ce decizie vor lua.

Pe de o parte, surse din Antena 1 au spus că este posibil ca în câteva zile să se reia filmările şi Bendeac să scape doar cu o amendă din partea conducerii, pe de altă parte e posibil ca emisiunea să nu mai fie produsă pe viitor.

Între timp, de când a pornit scandalul cu Mircea Badea, Mihai Bendeac se află în concediu medical.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image