Poftă bună! Veveriţa a ieşit la picnic

Ultima actualizare:

    "Ce mic-dejun consistent  mi-am pregătit!" (foto: photoland/caters)
"Ce mic-dejun consistent mi-am pregătit!" (foto: photoland/caters)

Primăvara şi-a făcut apariţia timid şi la Moscova. De cum a zărit primele raze ale soarelui, veveriţa Vera a ieşit la picnic.

Pe o iască, ea şi-a etalat alunele şi seminţele, aşa cum orice om îşi pune bucatele pe masă. Fericită că nu o deranjează nimeni, frumoasa vietate s-a delectat pe îndelete cu mâncarea pe care şi-a pregătit-o pentru micul dejun.

Numai că un fotograf iscusit a reuşit s-o pozeze în timp ce lua masa, fără ştirea ei. După ce a terminat de mâncat, Vera a avut grijă să scuture iasca. Este mereu atentă să păstreze curăţenia în mediul în care locuieşte!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
index webp
image
image