Ferguson: "Ne simţim campioni!"

Ultima actualizare:

Managerul "diavolilor", Alex Ferguson, spune că jucătorii săi au mentalitate de învingători şi că se simt ca nişte campioni. El precizează însă că elevii săi trebuie să rămână cu picioarele pe pământ şi să câştige şi meciurile cu Arsenal şi cu Chelsea.

"Mai sunt doar patru meciuri rămase de jucat şi, da, pot spune că ne simţim ca nişte campioni. Jucătorii au o mentalitate de învingători. Mă uimeşte faptul că unii tot repetă că mai avem de jucat cu Arsenal şi cu Chelsea de parcă ar urma să pierdem sigur meciurile alea. De ce nu am putea să câştigăm?", a spus Ferguson.

Manchester United are un avans de 6 puncte în faţa urmăritoarelor Chelsea şi Arsenal.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
aligator istock jpg
Femeie care s-a trezit din somn - dimineata - pat FOTO Shutterstock
mcdonalds jpg
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
image
image