George Ivaşcu, despre Olga Tudorache: «Cu puţin noroc o să revină cât mai curând»

Ultima actualizare:

Directorul Teatrului Metropolis, actorul George Ivaşcu, s-a interesat în permanenţă de starea de sănătate a artistei imediat după incidentul de duminică seara.

„Doamna Olga Tudorache nu s-a simţit bine în timpul spectacolului, între partea întâi şi partea a doua. Din fericire, în urma investigaţiilor, s-a constatat că nu este nimic grav. Este sub control, la spital, şi cu puţin noroc o să revină cât mai curând. Voi merge să vorbesc cu doamna doctor, pentru că urma să-i mai facă nişte investigaţii. Cu toţii ne dorim să o revedem pe scenă cât mai curând pe doamna Olga Tudorache, însă numai medicii pot decide când şi cum este mai bine pentru domnia sa", a declarat, pentru ziarul Ring, George Ivaşcu.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
Turnul Eiffel (foto: Pixabay)
Ospătar  Foto Freepik com jpg
george simion ilinca simion dezbatere 8 mai FOTO Profimedia
muncitori renovare foto pexels jpeg
legume shutterstock1 jpeg
pat dormitor depositphotos1 jpeg
image
image