Hi-Q pleacă «În ţara Minunilor»

Ultima actualizare:

Cei trei au dovedit că sunt buni prezentatori încă de la începutul anilor 2000, când au moderat show-ul de divertisment în direct, intitulat „Totul va fi bine", la Antena 1. De atunci a trecut ceva vreme, dar nu şi-au pierdut nici acum virusul televiziunii. Emisiunea cu care cei trei de la Hi-Q vor reveni la tv se numeşte „În ţara Minunilor" şi va fi difuzat în fiecare joi seara la TVR 2.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
copii gasiti morti jpg
image png
delta dunarii jpg
Piața Sfatului din Brașov (© Pixabay)
saracie freepik jpg
image png
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
image
image