I-a cântat lui Roman «Fericirea are chipul tău»

I-a cântat lui Roman «Fericirea are chipul tău»

Ultima actualizare:

    La tăierea moţului, Petrus a luat de pe  tăviţă un microfon, o minge şi o oglindă
La tăierea moţului, Petrus a luat de pe tăviţă un microfon, o minge şi o oglindă

Emoţie, dragoste şi fericire cât cuprinde. Petre Roman, Silvia Chifiriuc şi fiul lor, Petrus, au avut un weekend de poveste în judeţul Neamţ.

În centrul atenţiei a fost juniorul, care duminică a împlinit un anişor, însă mămica Silvia Chifiriuc i-a acordat atenţie în egală măsură şi tatălui.

Pentru că recent, de ziua ei, a primit un microfon, fiind îndemnată să se reapuce de cântat, artista a făcut primul pas cu o dedicaţie specială pentru soţ. Conform ziarului Ring, la petrecerea organizată sâmbătă seara, la o pensiune de lângă mănăstirea Văratec, Silvia a interpretat melodia Mihaelei Runceanu, "Fericirea are chipul tău".

simeon stalpnicul png

Plăcut surprins, Roman a savurat din plin dedicaţia, apoi şi-a invitat nevasta la dans. Sărbătoarea a continuat şi a doua zi, la aniversarea lui Petrus, micuţul fiind împărtăşit şi aniversat la mănăstire.

„La tăierea moţului, a luat de pe tăviţă microfonul, apoi o mingiuţă. Are mari şanse să devină artist, ca mama lui", a declarat Petre Roman pentru Click!

La tăierea moţului, Petrus a luat de pe tăviţă un microfon, o minge şi o oglindă

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
blocuri bucuresti 1024x580 jpg
Tutankhamon png
Viorel Pașca FOTO Inquam Photos / George Calin
masina locuinta pixabay jpg
haine masina de spalat istock jpg
un bărbat a câștigat 1 milion de euro la loterie, foto Shutterstock jpg
meci spania argentina fifa instagram jpg
facebook pexels jpg
image
image