Ienei: "Dacă nu batem în Belarus, calificarea e compromisă"

Ultima actualizare:

Emeric Ienei vorbit în această dimineaţă despre meciul Belarus - România. "Dacă nu batem în Belarus, calificarea e compromisă. Sunt mai multe jocuri şi cele indirecte ar conta foarte mult", a spus Ienei la sport.ro.

Acesta s-a referit şi la problemele pe care le întâmpină naţionala lui Răzvan Lucescu. "De mult timp trebuia să se schimbe echipa şi să se pregăteasca aceste preliminarii. Am avut 5 jocuri deja până acum... iar Răzvan trebuia să aiba deja un nucleu şi înca 2-3 jucători care se schimbă. Hagi, Boloni şi Dan Petrescu sunt antrenori de valoare şi pot să spun ca Boloni are mare experienţă, Hagi nu şi-a spus cuvântul încă, iar Dan Petrescu este rebelul nostru, a făcut lucruri foarte bune la Urziceni", a mai afirmat Ienei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
image
image