Ienei: "Mi-a plăcut jocul agresiv al Stelei"

Ultima actualizare:

"În prima repriză noi am făcut presing, dar Răduţ a adus ceva nou. Nici Szekely n-a intrat rău. E un rezutat bun pentru Steaua. Mi-a plăcut acel joc agresiv al Stelei, cu presing în terenul lor, chiar dacă n-au fost multe ocazii de gol", a declarat Ienei la Digi Sport.

Totuşi, Ienei a ţinut să critice jocul unora dintre stelişti: "Aşteptam mai multe de la Surdu şi Stancu. Tănase, la calităţile lui, trebuie să arate mai multe în meciurile internaţionale".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
image
image