Ienei: "România nu mai are jucători valoroşi"

Ultima actualizare:

Ienei a spus că este optimist în privinţa calificării la Campionatul European din 2012. "România nu mai are un grup de jucători valoroşi, ca pe vremuri. Dispunem de nişte tineri talentaţi, dar trebuie să-i cultivăm, iar noi am întârziat acest lucru. Am pierdut timp, deja trebuia să avem acum opt-nouă pioni în echipă care să fie titulari, nu să bâjbâim acum. Eu totuşi sunt optimist, cred că până începem calificările vom face ceva astfel încât echipa naţională să aibă omogenitate" , a declarat Emeric Ienei pentru Sport Total FM.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
image
image