Ienei: "Steaua are nevoie de jucători, nu de preşedinte!"

Ultima actualizare:

"Mai sunt anumite lucruri de pus la punct. Eu am solicitat o perioadă de repaus şi Piţurcă a înţeles. Oricum, ei acum au nevoie de jucători, nu de preşedinte. Fie că o să vin sau nu, rămân lângă Steaua orice s-ar întâmpla, pentru că am o datorie faţă de acest club, pentru că acolo m-am ridicat, acolo am crescut, atât că jucător, cât şi că antrenor",a declarat Emerich Ienei pentru sptfm.ro

Fostul selecţioner a spus că venirea sa şi a lui Piţurcă nu garantează succese imediate:"În orice caz, lumea nu trebuie să creadă că dacă vin Piţurcă şi Emerich Ienei la Steaua, atunci echipa va câştiga campionatul. Nimeni nu poate oferi această garanţie".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
image
image