Ienei:"Mi-e şi ruşine să comentez"!

Ultima actualizare:

"Sârbii nu au jucat chiar atât de bine în seara asta, dar ne-au rupt pentru că au jucători foarte buni. Jocul lor colectiv nu a fost extraordinar.

Mi-e puţin jenă de acest rezultat, o echipă naţională nu are voie să piardă aşa de grav. Mi-e şi ruşine să vorbesc acum de fotbal. Până la urmă nu am jucat nici cu Brazilia, nici cu Argentina", a spus Emeric Ienei la televiziunea Sportro.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
image
image