Ileana Badiu: «După prima zi la grădiniţă, Sasha a plâns când a venit acasă»

Ultima actualizare:

    Ileana Pescariu
Ileana Pescariu

Ileana Badiu este o o femeie fericita, care reuseste sa impleteasca cu succes viata profesionala cu cea personala.

Sasha, baiatul ei, creste vazand cu ochii si a ajuns deja la varsta la care a mers pentru prima data la gradinita.

"La inceputul saptamanii, Sasha a mers pentru prima data la gradinita. Marturisesc ca am avut emotii mari, iar toti parintii m-au avertizat ca va fi cu plans. Sasha a plans doar atunci cand a trebuit sa vina acasa", declara Ileana la "D-Paparazzi".

Sasha
Sasha

Sasha s-a obisnuit sa socializeze cu copiii de varsta lui inca din aceasta vara, cand a petrecut mai bine de o luna de zile la mare.

"Vara aceasta am fost mai mult la mare, la Mamaia. Am dus copilul acolo si in fiecare weekend m-am dus sa-l vad. A invatat sa inoate, sa imparta jucarii, sa socializeze", continua Ileana.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
zbor mesaj pilot the guardian jpg
gradinarit jpg
laptop jpg
urs suceava png
FOTO Beach, please! Festival
Bagaj aeroport FOTO Shutterstock
fenestrelle alpii italieni  jpg
image
image