Infirmieră româncă, cercetată pentru hărţuirea unui medic italian

Ultima actualizare:

Cei doi, angajaţi ai spitalului din localitatea Alba, au avut o relaţie până spre finele anului 2009, medicul fiind cel care i-a pus capăt, provocând reacţia femeii, care a început să îi trimită mesaje injurioase şi să îl sune pentru a-l ameninţa, relatează marţi grandain.com. Mai mult, bărbatul era urmărit şi ameninţat la locul de muncă, atunci când ieşea cu prietenii sau chiar când era acasă.În cele din urmă, medicul a depus plângere împotriva celei care îl agresa psihic.

Poliţiştii au deschis pe numele româncei un dosar de cercetare penală pentru acte de persecuţie, ameninţare, injurii şi violare de domiciliu. În plus, femeia a primit interdicţie de a se apropia de cel care a denunţat-o.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
image
image