A intrat să fure dintr-un magazin! Ce a făcut patronul când a aflat

Ultima actualizare:

    Bărbatul a intrat să fure dintr-un supermarket
Bărbatul a intrat să fure dintr-un supermarket

Un bărbat care a intrat într-un magazin să fure a primit un loc de muncă de la managerul supermaketului, după ce acesta şi-a recunoscut imediat fapta.

Bărbatul din Malaysia are trei copii pe care trebuie să-I crească singur. Și-a pierdut slujba după ce soția lui a intrat în comă în urma complicațiilor apărute în timpul nașterii celui de-al treilea copil.

Impresionat de povestea „hoțului”, managerul supermarketului i-a oferit un loc de muncă, scrie The Independent.

„Nu era un hoț obișnuit. Când l-am interogat, și-a recunoscut imediat faptele. Ne-a spus că a furat pentru că îi era foame. În 23 de ani, de când lucrez în domeniu, nu am întâlnit un hoț care să-și mărturisească faptele. Am fost impresionat de sinceritatea lui”, a declarat managerul magazinului.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
securisti foto captura video
rosie grant retete morminte instagram jpg
migdale, nuci, seminte   foto pixabay jpg
lapte istock jpg
soluții alternative de finanțare - economie
munte frig iarna istock jpg
zacusca, foto shutterstock jpg
great blasket island captura video jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net