Filma show-uri XXX în bibliotecile din oraş VIDEO

Ultima actualizare:

    Alexandria Morra a fost arestată după ce s-a aflat că filma show-uri XXX în bibliotecile din oraşFoto: mirror.co.uk
Alexandria Morra a fost arestată după ce s-a aflat că filma show-uri XXX în bibliotecile din oraşFoto: mirror.co.uk

O tânără de 21 de ani a fost acuzată că a filmat clipuri pornografice în mai multe biblioteci din Canada, potrivit mirror.co.uk.

Alexandria Morra, angajată a unei firme de videochat, mergea în biblioteci şi se filma clipuri XXX, în timp ce în spatele ei se aflau alţi oameni.

Tânăra de 21 de ani s-a predat oamenilor legii în oraşul Windsor, din Canada, după ce o investigaţie a postului CBS News a dezvăluit faptele ei. 

Se pare că Alexandria a filmat clipurile în ultimele trei luni. Fata lucra pentru o agenţie de videochat, care a decis să o concedieze imediat, pentru că nu permit actele sexuale în public, potrivit mirror.co.uk.

"Suntem şocaţi. Am aflat de o femeie care a făcut poze indecente în bibliotecă în ianurie. Când a fost descoperită de angajaţi, i s-a cerut un act de identitate. Nu a vrut să arate unul, aşa că a fost rugată să plece", a declarat directoarea bibliotecii din Windsor. 

Alexandria e acuzată şi că a transmis un clip dintr-o cafenea din oraş.

Avocatul tinerei a declarat că fata nu va da nicio declaraţie pe durata procesului şi că s-a conformat tuturor cerinţelor poliţiei. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
thelogocraft ai man 9863942 1280 jpg
pres intrare istock jpg
mancare de spanac e1582825550308 logo webp
politie jpg
alexandru rățoi jpg
casa, foto shutterstock jpg
oscar jpg
rezervor gaz navodari FOTO Facebook / Diana Buzoianu
image
image