I-a tăiat capul profului şi s-a fotografiat cu el

I-a tăiat capul profului şi s-a fotografiat cu el

Ultima actualizare:

    Emelianikov l-a ucis  pe Danilov în  sala de curs
Emelianikov l-a ucis pe Danilov în sala de curs

Îngrozitor! Un student din Rusia a tăiat gâtul profesorului, s-a pozat cu trupul acestuia şi apoi s-a sinucis cu un ferestrău circular.

Andrei Emelianikov, de 18 ani, l-a omorât cu sânge rece pe Serghei Danilov, de 33 de ani, în sala de curs, după ce l-a atacat pe la spate cu un cuţit. Din trupurile lor au curs râuri de sânge pe podea.

simeon stalpnicul png

Crima a avut loc în ziua de 1 noiembrie la Institutul Politehnic din Moscova. Se spune că studentul era în conflict cu profesorul care voia să-l exmatriculeze din facultate. Există însă şi bănuieli că Emelianikov s-a inspirat de la jocurile video de care era obsedat. Cu mai mult timp înainte de a înfăptui crima a scris obsesiv data când avea să ucidă şi a pus poza profesorului, tată a 3 copii, pe Internet.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
vacanta bulgaria jpg
Muncitor  Sursa Freepik com jpg
cum creezi o atmosfera de relaxare in locuinta jpg
mureș png
buncare canicula chongqing  profimedia (1) jpg
soferita julia roberts gropi marea britanie capturi video jpg
anaf png
dorianrochowski solarium 1064815 jpg
image
image