Îngrozitor! Unde a putut o femeie să-şi ţină cei 4 copii timp de 20 de ani

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Japoneza Mayumi Saito, astăzi în vârstă de 53 de ani, a născut patru copii între 1992 şi 1997.

Mayumi şi-a băgat cei 4 copii în găleţi pe care le-a umplut cu beton şi i-a ţinut în casă două decenii. Femeia care s-a predat singură poliţiei din Osaka a spus că i-a omorât fiindcă nu se credea în stare să aibă grijă de ei. Avea probleme financiare care i-ar fi făcut imposibilă creşterea progeniturilor. Poliţia continuă cercetările pentru a stabili dacă Mayumi Saito a ucis copiii născuţi, sau i-a avortat. Nu este clar nici de ce s-a hotărât aşa deodată să se predea. Poliţiştii caută să scoată la iveală resturile de cadavre din beton. În afara “găleţilor sicriu”, femeia trăia în casă cu un fiu de 27 de ani. băiatul habar nu avea ce se afla în găleţile suspecte.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image