Violată în maternitate, la câteva ore după ce a născut

Ultima actualizare:

    Atacatorul le-a spus paznicilor că este doctorfoto: captură video
Atacatorul le-a spus paznicilor că este doctorfoto: captură video

O femeie a trăit un adevărat coșmar în maternitate, după ce a născut. Aceasta se afla la terapie intensivă, după o operație de cezariană problematică. Doctorii au internat-o peste noapte, pentru a-i putea monitoriza starea de sănătate.

La un moment dat, camerele de supraveghere instalate în incinta spitalului Brahm Shakti Sanjeevani din Delhi, India, au surprins momentul în care un bărbat se infiltrează în salon. Acesta le-ar fi spus paznicilor că este doctor, iar aceștia i-au permis accesul, potrivit mirror.co.uk.

După ce a verificat dosarele mai multor pacienți, în jurul orei 3.30, bărbatul a intrat într-un salon. Apoi, acesta ar fi violat una dintre femei, în timp ce restul pacienților dormeau. Acum, autoritățile indiene încearcă să îl găsească pe bărbat.

Familia victimei a acuzat personalul și paznicii spitalului de neglijență și susțin că niciun angajat al instituției nu se afla la fața locului atunci când a avut loc atacul. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
abstract blur supermarket department store (7) jpg
image png
full shot senior man with yoga mat jpg
fructe freepik1 jpeg
Dronă Constanța FOTO Facebook
varza gratis jpg
6e1320f4 58e6 4a97 801b 91a59766ae52 jpg
Coiful de aur de la Coțofenești furat din Muzeul Drents din Olanda Foto Drents Museum
image
image