Zâmbiţi, extratereştrii ne-au făcut o poză!

Ultima actualizare:

    Imaginile au fost surprinse de o cameră video montată pe Staţia Spaţială Internaţională
Imaginile au fost surprinse de o cameră video montată pe Staţia Spaţială Internaţională

Şoc şi groază săptămânile trecute la Staţia Spaţială Internaţională! Conform unei filmări NASA postate pe Internet, una din camerele video montate pe Staţia Internaţională a surprins un moment bizar: o navă cu o formă ciudată s-a apropiat de orbita Pământului şi a tras două fascicole luminoase.

Într-o fracţiune de secundă transmisiunea Staţiei a fost întreruptă şi au fost semnalate nesincronizări ale sateliţilor către centru. Deşi NASA nu comentează prezenţa navei extraterestre, amatorii de OZN britanici au supus dezbaterii publice întâmplarea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
SAn MArino jpg
aer conditionat masina jpeg
Transfagarasan  Foto Walter Kärcher , Pixabay jpg
image
image