Ioan Becali: "Dinamo a pierdut pe mâna portarilor!"

Ultima actualizare:

    Ioan Becali
Ioan Becali

Fostul impresar Ioan Becali a declarat că la golul pattru al Unirii Urziceni au greşit fundaşii dinamovişti.

Becali s-a întrebat de ce nu joacă Daminuţă. "Când doi fundaşi centrali se uită la Bilaşco şi mai e un minut de jucat, iar centrarea e pe 7 metri, nu poţi să-i dai vina pe portarul Curcă. Problema e că el a intrat neîncălzit... Dinamo a pierdut pe mâna portarilor! De ce nu joacă Daminuţă? Pai Inter l-a dat ca rămăşiţă... I-am spus impresarului său să-i caute o altă meserie, să-l facă artist, să-l ducă la Hollywood! Liga noastră e prea tare pentru Daminuţă!", a spus Giovani Becali la Telesport.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
overheated woman waving paper fan touching head feeling unwell sitting couch home exhausted tired girl breathing air suffering from heating hot summer weather fever jpg
scientist conducting audit company jpg
homer ding strawberry bushes 2241401 jpg
sanziene unsplash jpeg
image
image