Ioan Becali: "Dinamo a pierdut pe mâna portarilor!"

Ultima actualizare:

    Ioan Becali
Ioan Becali

Fostul impresar Ioan Becali a declarat că la golul pattru al Unirii Urziceni au greşit fundaşii dinamovişti.

Becali s-a întrebat de ce nu joacă Daminuţă. "Când doi fundaşi centrali se uită la Bilaşco şi mai e un minut de jucat, iar centrarea e pe 7 metri, nu poţi să-i dai vina pe portarul Curcă. Problema e că el a intrat neîncălzit... Dinamo a pierdut pe mâna portarilor! De ce nu joacă Daminuţă? Pai Inter l-a dat ca rămăşiţă... I-am spus impresarului său să-i caute o altă meserie, să-l facă artist, să-l ducă la Hollywood! Liga noastră e prea tare pentru Daminuţă!", a spus Giovani Becali la Telesport.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
scientist conducting audit company jpg
homer ding strawberry bushes 2241401 jpg
sanziene unsplash jpeg
6147366 france 2659002 1920 jpg
prognoza meteo (1) jpg
Litoralul Românesc Foto Adevarul jpg
cocaina gasita in ghiozdan jpg
image png
image
image