iPad a fost deja votat «Eşecul tehnologic al anului 2010»

Ultima actualizare:

Potrivit cotidianului spaniol "El Mundo", printre nominalizările de la cea de-a doua ediţie a "Premiilor Eşecurilor tehnologice pe 2010", desfăşurată la Barcelona, s-au numărat şi Google Wave şi consola PSP GO! a companiei Sony.

Creaţia companiei Apple s-a impus drept cel mai slab produs tehnologic între alte şapte finaliste.

Preşedintele Asociaţiei spaniole de Internauţi, Víctor Domingo, a declarat că este conştient de faptul că acordă acest premiu nedorit, unui produs care nu se află pe piaţă şi care nu a putut fi testat de utilizatori. Totuşi, el a precizat că dacă, după un an de la lansarea sa, iPad nu va fi un eşec, va rezerva acest premiu pentru candidatura sa din 2011.

Mai citeşte:

Apple a anunţat data de lansare pentru iPad

Până şi Hitler este dezamăgit de Apple iPad - VIDEO

Apple iPad: top 5 suprize neplăcute - VIDEO

S-a risipit misterul: Apple a lansat tableta iPad - VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image