Julia a uitat de amant şi a plecat cu familionul în Austria

Ultima actualizare:

    Julia a făcut singură un om de zăpadă de   care e foarte mândră
Julia a făcut singură un om de zăpadă de care e foarte mândră

Julia  şi soţul ei, impresarul Bogdan Jianu, au reuşit să treacă peste presupusa escapadă amoroasă a solistei de acum doi ani, când un anume Roby a dezvăluit pentru Click! detalii picante din aşternut.

Apropiaţii familiei Jianu susţin că cei doi soţi au avut certuri aprige în casă din cauza acestor zvonuri, însă căsnicia lor nu a avut de suferit, după cum stau lucrurile.

Julia a revenit de curând dintr-o vacanţă petrecută în Austria, alături de soţ, dar şi de câţiva membri ai familiei. Cu toate că a petrecut ore în şir pe pârtie, la schi, Julia şi-a făcut timp şi pentru distracţie, plimbări, shopping şi odihnă.

Solista susţine că a avut o "vacanţă ca-n poveşti" mărturisindu-le fanilor de pe Facebook: "Cu toţii merităm o vacanţă ca asta, cu multă zăpadă! Cu pârtii largi, distracţii şi oameni frumoși în jur!".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
legume si fructe shutterstock 1917193232 jpg
Loc de munca toxic  jpg
sare apa shutter1 jpeg
cheltuieli buget depositphotos1 jpeg
loterie sua jpg
casa vecteezy jpg
INSTANT CONFERINTA BOLOJAN 03 INQUAM Photos George Calin jpg
acesti oameni au noroc la bani, foto shutterstock jpg
image
image