Lora, la Spitalul 9: «Ardea carnea pe mine, mi se spărseseră vasele de sânge»

Ultima actualizare:

    Lora
Lora

Lora a povestit că după despărţirea de fostul iubit, George, a cedat nervos şi a ajuns la Spitaulul de Psihiatrie.

Cântăreaţa a trecut prin clipe grele şi nu poate uita zilele în care plângea şi simţea că nu mai poate.

Lora a mărturisit că fostul iubit o descuraja şi după ce s-au despărţit nu i-a mai răspuns nici la telefon. Artista susţine că şi-a revenit cu greu după toate aceste etape.

"El a renunţat foarte uşor la mine, a renunţat urât. Îmi închidea mereu telefonul în nas eu sufocându-mă de plâns. El îmi spune că îmi interzice să pronunţ numele lui în interviuri. Nu a crezut în mine. Nu mai puteam să cânt. Atacul de panică m-a trimis la urgenţă la Spitalul 9 la Psihiatrie. Îmi doresc să transmit un mesaj fetelor care sunt în situaţie de inimă frântă, e foarte periculos, se pot întâmpla multe când aşteptările îţi sunt înşelate.

Atunci m-am apucat de fumat, eram pe holurile spitalului şi uitându-mă la feţele oamenilor de acolo mi-am dat seama că asta e cea mai mică problemă a mea, că vreau să cânt, că n-aveam niciun ban, iubitul nu mă mai iubea. Expresia cu arde carnea pe tine e adevărată, aveam vasele sparte pe faţă şi m-am speriat. Am fugit de acolo. Am trecut peste datorită unor oameni care m-au ajutat, mi-au salvat viaţa. Acum am mult mai multă putere şi maturitatea să fac diferenţa dintre ce este cel mai important în viaţă şi ce este o piedică. Mi-am găsit fericirea alături de Dan Badea", a spus ea la Kanal D.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mcdonalds jpg
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
image
image