«M-am operat la umăr şi sunt deja acasă!»

Ultima actualizare:

Intervenţia chirurgicală a fost o reuşită, marele actor fiind ieri externat: „Sunt bine, după operaţie. Nu cred că revin prea curând pe scenă, trebuie să mi se scoată firele, apoi va fi o perioadă în care trebuie să fac recuperări", ne-a declarat Mitică Popescu.

Actorul se vede nevoit să lipsească o vreme din distribuţia spectacolului "Desculţ în parc", de la Teatrul de Operetă "Ion Dacian" din Bucureşti, în care interpreta rolul Velasco. George Mihăiţă, directorul Teatrului de Comedie din Bucureşti, îi va ţine locul în piesă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Plajă la Eforie Nord FOTO Shutterstock
Tineri care se muta intr-un apartament in chirie FOTO Shutterstock
omizi1 jpeg
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
image
image