Magda Vasiliu: «N-am pus niciodată accentul pe bani, haine de firmă şi maşini de fiţe»

Ultima actualizare:

Prezentatoare de mai bine de 10 ani, Magda se consideră o femeie fericită și împlinită. Are o familie minunată și își iubește cariera. Vedeta recunoaşte că nu a pus niciodată accentul pe lucrurile materiale și de aceea are o viață armonioasă.

"Eu, personal, sunt cea mai norocoasă femeie. Spun asta pentru că sunt sănătoasă, băiețelul meu Vladuţ este sănătos, am o familie minunată, deci, practic, n-am ce să-mi doresc în plus. Îmi place foarte mult ceea ce fac. Încă nu mi-a trecut prin cap să renunţ la televiziune. N-am pus niciodată accentul pe bani, haine de firmă şi maşini de fiţe, aşa că mă pot considera, deopotrivă, norocoasă şi fericită", a declarat ştirista Prima TV pentru ziarul Ring.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
prognoza meteo (1) jpg
Litoralul Românesc Foto Adevarul jpg
cocaina gasita in ghiozdan jpg
image png
copii gasiti morti jpg
image png
delta dunarii jpg
Piața Sfatului din Brașov (© Pixabay)
image
image