Manea:” Poate o să plec de la Rapid”!

Ultima actualizare:

Rezultatul de egalitate contra Unirii Urziceni l-a nemulţumit pe antrenorul celor din Grant, dar şi pe fani, care i-au cerut demisia.

Nae Manea spune că suporterii au tot dreptul să-l „gonească" din Giuleşti.

Nu mă deranjează că mi s-a cerut demisia. Poate o să le fac pe plac fanilor şi o să plec. Voi discuta cu patronul George Copos şi voi vedea ce voi face", a spus Manea.

Antrenorul susţine că Rapidul are probleme pentru că nu sunt suficienţi jucători în lot.

Avem probleme mari de efectiv, băieţii au făcut tot ce au putut şi a depins de ei... Am ajuns să bag şi un puşti de 18 ani (n.r. Alexandru Coman). S-a mişcat bine copilul, dar ce puteam să-i cer?", a spus Nae Manea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Femeie care s-a trezit din somn - dimineata - pat FOTO Shutterstock
mcdonalds jpg
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
image
image