Marina Creţu a câştigat: Carlo Ancelotti a semnat hârtiile pentru divorţ - FOTO

Ultima actualizare:

Judecătorul Roberto Piscopo de la Tribunalul din Parma a validat ieri actul prin care Carlo Ancelotti şi Luisa Gibellini acceptă de bună voie separarea în vederea divorţului, informează „La Repubblica”. Divorţul a fost cauzat de povestea de amor dintre Carlo şi Marina Creţu, pe care antrenorul a cunoscut-o pe vremea când românca era hostess la clubul de fotbal Modena.

Ancelotti are doi copii cu Luisa; Katia, finalistă acum câţiva ani într-un „talent show” celebru în Peninsulă şi Davide. Pentru moment se pare că cei doi copii vor rămâne cu mama lor la „Castello di Felegara”, rezidenţa oficială a cuplului.

Vezi pe adevarul.it GALERIE FOTO cu cele două femei din viaţa lui Ancelotti şi află cum se înţelege, în prezent, cu fosta soţie



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Infarct - atac de cord FOTO Shutterstock
masini vanzare automobile noi parcare foto shutterstock
close up large bathtub jpg
lantana jpg
Hartă  Europa -Romania -Polonia -Ucraina - Bilgaria FOTO shutterstock
desemnare premier eugen tomac cotroceni nicusor dan FOTO: Inquam Photos/George Călin 6316 jpg
serious professional businessman talking phone with customer holding papers hand jpg
portofel gol jpg
image
image