Marius Stan: "Numai ţâmpiţii pot crede că a fost blat cu Pandurii"

Ultima actualizare:

Stan a fost foarte supărat pe jocul echipei sale. "Cui i-a folosit acest egal? S-a insinuat că sunt prieten cu Marin Condescu, preşedintele Pandurilor. Nişte imbecilităţi. Sunt foarte supărat de meciul pe care l-au făcut jucătorii noştri. La meciul cu Dinamo am avut stadionul arhiplin, dar a ieşit cum a ieşit )n.r. - au pierdut cu scorul de 2-3). După partida de azi nu or să mai vinî nicun un sfert. Ne-am stricat sărbătorile de Paşte. Suntem cu toţii vinovaţi", a spus Marius Stan la GSP TV.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
SAn MArino jpg
image
image