Mesajul care a speriat pacienții unui spital

Ultima actualizare:

Un bărbat a fost foarte speriat când a văzut mesajul scris pe oglinda din baia: "Eu voi ucide din nou".

Începând cu anul 2011, șapte pacienți au murit după ce au fost otrăviți. Poliția încă investighează cazul, dar deocamdată sunt de părere că un criminal le-a injectat insulina în soluția salină. Alte 15 peroane au fost injectate, însă au supraviețuit.

Acum pacienții sunt foarte speriați că istoria s-ar putea repeta.

„Dacă ar fi fost scris în altă parte, te-ai fi gândit: >>Ah, e o glumă<<, dar acesta e spitalul cu probleme și să găsesști cuvintele >>Voi omorî din nou<< scrise pe o oglindă este profund neliniștitor", a declarat o sursă pentru The Sun.

"Pacientul care a văzut mesajul a foat foarte tulburat"."Cuvintele au apărut brusc pe oglindă când camera era plină de aburi. Din fericire, mesajul nu a fost scris în una din camerele unde au murit oamenii, dar cu toate acestea a speriat oamenii."

Poliţia a eliberat-o pe asistenta medicală Rebecca Leighton, considerată principalul suspect în acest caz, în urmă cu câteva luni. În prezent, autorităţile nu au încă o pistă solidă



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
canicula, foto shutterstock jpg
Metrorex sindicat concurs club feroviar jpg
meryl streep  getty jpg
foto 1 telefon la volan jpg
image png
image png
litoral romania   foto ovidiu oprea jpeg
masina prabusita transfagarasan webp
image
image