Mihaela Cernea şi soţul ei, vacanţă în Vestul Sălbatic

Ultima actualizare:

Blonda ne-a spus că s-a simţit exact ca-n filmele western.

„Noi am fost fix în inima Americii, am văzut primele căi ferate, minele de argint şi nişte cowboy veritabili care stăteau la grajduri, am călărit prin pădure, am ascultat muzică country când ne-am plimbat pe străzi. A fost o vacanţă western. Am fost în Vestul Sălbatic, practic asta e zona. Ne-am simţit ca într-un film", ne-a povestit solista.

Mihaela nu s-a putut abţine şi a dat o reprezentaţie muzicală în oraşul Denver, „împrumutând" pianul unui bărbat de culoare care cânta pe străzile oraşului.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Drapel Romania MAPN FOTO MAPN jpg
vama bulgaria profimedia jpg
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image png
image png
Pensionari făcând calcule FOTO: Shutterstock
canicula bucuresti jpg
romani marea britanie jpg
image
image