Mihai Bendeac s-a îndrăgostit la concertul lui Lady Gaga

Ultima actualizare:

    Mihai Bendeac
Mihai Bendeac

Mihai Bendeac este un fan înfocat al cântăreței Lady Gaga. Actorul consideră că diva este o mare artistă și mărturisește că îi apreciază enorm munca.

Bendeac nu a putut rata megaconcertul de aseară. El a declarat pe rețelele de socializare că fost uimit de spectacol și de atitudinea cântăreței.

"Fabulos! Sper doar ca faza cu "black Jesus" s-a auzit pana la Patriarhie! Fuck off!!!!!!!!!!! Si, inca ceva. Gaga are dreptate. E o atitudine pe care, ca artist, o aprob. Cui ii place ce fac sau cum gandesc/ma manifest sa ma urmareasca. Cui nu-i place, la revedere. Refuz sa ma mai intereseze ce vor masele. Am sa fac doar ce-mi place MIE!", a scris Bendeac pe Facebook.

Ca bonus, actorul s-a și îndrăgostit: "Nu am vazut NICIODATA atat de multe fete interesante, faine, frumoase, ca la concertul asta! Sunt indragostit de vreo 15 mii de ori!!! Oauuuuuuuuuuuuuu!!!!"

Citește și: Misterul din jurul artistei Lady Gaga! Un apropiat al vedetei, apariție înfricoșătoare! - FOTO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
rana peste iepure jpg
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
image
image